18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
1 2 3 4 5 6 7

Veliki uspjeh naših učenika na 62. županijskom Natjecanju mladih tehničara

U OŠ don Mihovila Pavlinovića u Metkoviću  u petak  6. ožujka održano je 62.županijsko Natjecanje mladih tehničara.

Naši školu predstavljali su učenici od 5. do 8. razreda koji su svoje znanje i umijeće pokazali u 4 kategorije.

Lara Šuman, učenica 5.razred, natjecala se u kategoriji Maketarstvo i modelarstvo i osvojila je  3.mjesto.

Nera Grljušić, učenica 6.razred, natjecala se u kategoriji Graditeljstvo i zauzela je 5.mjesto.

Borna Musulin, učenik 7.razred, natjecao se kategoriji Strojarske konstrukcije, a osvojio je 3.mjesto

Matej Babić i Vido Batinović, učenici 8.razred, natjecali su se u kategoriji Elektronika.

Matej Babić bio je najuspješniji u svojoj kategoriji. Osvojio je 1.mjesto i novi je županijski prvak, a Vido Batinović zauzeo je 2.mjesto i županijski je viceprvak.

Mentorica svim učenicima je učiteljica Tomislava Ivanković.

Svim učenicima i mentorici čestitamo na ostvarenom uspjehu.

Mateju, koji je osvojivši 1. mjesto, stekao pravo sudjelovanja na državnom natjecanju želimo uspjeh na natjecanju koje će se od 6. do 9. travnja održati u Primoštenu.

objavio: Administrator   datum: 9. 3. 2020.