« Svibanj 2024 »

Najuspješniji učenici i mentori nagrađeni su za rezultate ostvarene na natjecanjima i smotrama

U školskom predvorju 18. lipnja 2021. godine učenicima i mentorima svečano su dodijeljena priznanja za uspjeh i zalaganje na natjecanjima i smotrama tijekom ove nastavne godine. Priznanja najuspješnijima je dodijelila ravnateljica Valentina Peršin Čubranić. Zbog epidemioloških mjera na dodjeli su sudjelovali samo nagrađeni učenici i njihovi mentori.

Pohvalnica je dodijeljena Luciji Šeput za osvojeno 14.mjesto na županijskom Natjecanju iz hrvatskoga jezika. Mentor je učiteljica Ivana Milić.

Tea Jurkovć dobila je pohvalnicu za sudjelovanje na županijskoj Smotri LiDraNo. Mentor je učiteljica Ivana Milić.

Pohvalnicu je dobila i Anđela Krmek za osvojeno 13. mjesto na županijskom Natjecanju – smotri LIK. Mentor je učiteljica Nediljka Penović.

Ivo Bilić dobio je pohvalnicu za osvojeno 6.mjesto na županijskom Natjecanju iz matematike,  a Vid Kovač pohvaljen je za 10. mjesto na istom ovom natjecanju. Mentor je učiteljica Gabrijela Mataga.

Marija Putica dobila je pohvalnicu za osvojeno 4. mjesto na županijskom Natjecanju iz njemačkog jezika. Mentor je učiteljica Dijana Marić.

Toni Gnječ dobio je pohvalnicu za osvojeno 4. mjesto na županijskom Natjecanju iz geografije, a učenica Ema Vlahović za osvojeno 9. mjesto iz istog predmeta. Mentor je učitelj Ante Čubranić.

Lana Curić dobila je priznanje i nagrađena je knjigom za osvojeno 2. mjesto na županijskom Natjecanju iz engleskog jezika. Mentor je učiteljica Antonela Mataga Popović.

Katja Krmek dobila je priznanje i nagrađena je knjigom za osvojeno 2.mjesto na županijskom Natjecanju iz hrvatskoga jezika. Mentor je učiteljica Slavica Jakišić.

Matej Mačuket dobio je pohvalnicu za sudjelovanje na županijskoj Smotri LiDraNo, a za rad koji je predložen za državnu Smotru LiDraNo nagrađen je knjigom. Mentor je učiteljica Ivana Milić.

Učiteljica Ivana Bašić dobila je zahvalnicu za vrsno metodološko vođenje učenika u istraživanju i rješavanju društvenog problema u projektu Građanin i za sudjelovanje na državnoj Smotri projekata iz građanskog odgoja i obrazovanja.

Petra Salacan dobila je pohvalnicu i nagrađena je knjigom za kompetencije stečene radom na istraživanju i rješavanju društvenog problema u projektu Građanin i za sudjelovanje na državnoj Smotri projekata iz građanskog odgoja i obrazovanja.

Luca Musulin dobila je pohvalnicu i nagrađena je knjigom za kompetencije stečene radom na istraživanju  i rješavanju društvenog problema u projektu Građanin i za sudjelovanje na državnoj Smotri projekata iz građanskog  odgoja i obrazovanja.

Sara Prović dobila je pohvalnicu i nagrađena je knjigom za kompetencije stečene radom na istraživanju i rješavanju društvenog problema u projektu Građanin i za sudjelovanje na državnoj Smotri projekata iz građanskog  odgoja i obrazovanja.

Lana Franić dobila je pohvalnicu i nagrađena je knjigom za kompetencije stečene radom na istraživanju i rješavanju društvenog problema u projektu Građanin i za sudjelovanje na državnoj Smotri projekata iz građanskog odgoja i obrazovanja.

Učenice Nika Juračić i Petra Salacan pohvaljene su za sudjelovanje na međunarodnom Natjecanju iz elokucije i likovnog izražavanja. Mentor je učiteljica Ivana Bašić.

Svim učenicima i mentorima još jednom iskreno čestitamo na ostvarenom uspjehu.

objavio: Administrator   datum: 4. 7. 2021.